Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
303 posty 232 komentarze

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

Nie zabijamy i nie dyskutujemy!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

https://ostatniakohorta.wordpress.com/2016/10/05/nie-zabijamy-i-nie-dyskutujemy/

Ewidentnie mamy w Polsce całe stada, miasta całe, idiotów wykarmionych PRL em i 'czecią erpe'; którzy to nie mają żadnego rozeznania w moralności i normalności. 'Wychowała' ich telewizja i śmierdzące gazety z lat ostatnich '26 lat wolności'. Bronki, Bolki i różne inne Grzechy…

To ich idole, ich normalność. Z takimi ludźmi musimy żyć w jednym państwie, a to, co zostało zdeprawowane latami nierządów, teraz mozolnie i latami odbudowywać.

Łatwo nie jest, a kłody pod nogi lecą co rusz. Ostatnia kłoda w postaci czarnych protestów degeneratów, rzucona jest umiejętnie, bo w sensie politycznym ciężko jest się z tego wywikłać.


 

Rząd się zgubił, twierdząc że żadnych zmian nie planuje, w ogóle tłumacząc się z czegokolwiek, w sytuacji gdy obrona życia dzieci i nie dzieci, jest sprawą bardziej niż oczywistą. Tłumaczyć się czarownicom i zaprzedanym złu degeneratom...To co najmniej niesmaczne.

Z tymi debilami musimy żyć...bo nie zabijamy przecież ludzi z powodu umysłowego i duchowego niedorozwoju, co de facto jest zaprzeczeniem ich własnych postulatów i poglądów. Nie 'abortujemy' tych stad kretynek, co drą ryja o jakichś 'prawach'. Szkoda tylko, że Pani Premier nie potrafi wyjść przed kamery i jasno powiedzieć:

Nie zabijamy dzieci! Nie zabijamy nikogo! Pod żadnym pozorem i powodem! Koniec! Kropka!

Tego zabrakło, w zamian jest polityczna gra, którą ja w dużej mierze rozumiem i akceptuję, jednak w tej kwestii powinno być załatwione inaczej.

Ze złem się nie dyskutuje, o głupocie nie mówi, że to inny rodzaj mądrości.

Albo żyjemy w państwie prawym i sprawiedliwym, albo zrobimy powtórkę z erozji wszystkich wartości i nastąpi totalny upadek. Wierzę że nie nastąpi i ufam w to, że obecne skowyty lewackich szmat, są ostatnimi, gdyż z tego co widać, to chyba w Polsce nie ma miejsca dla tak perfidnego satanizmu i zła, jakim jest lewactwo…?

Niestety jest miejsce dla rzesz otumanionych głupców i z tymi właśnie musimy żyć w jednym kraju.

Bierzcie się rządzący za gruntowną odbudowę szkolnictwa, edukacji, wychowania i etosu państwa, bo bez tego na dłuższą metę czeka nas koniec.

Nie zabijamy w Polsce żadnych dzieci pod żadnym pozorem, nigdy! Nie zabijamy starszych, młodszych, żadnych ludzi – chyba że najeźdźców atakujących granice i podstawy państwa!

Degeneratów nawołujących do mordowania dzieci karzemy ciężkim więzieniem!

Albo Prawda i Dobro, albo kłamstwo i ciemność!

Usiądźcie 'se' tam na tych Alejach i o tym pomyślcie...Najlepiej się pomódlcie.

 

                                                                                                                                     Optymista1930

KOMENTARZE

 • O.K.
  "5" Nic dodać nic ująć
 • Prawa Człowieka w tym kraju nie dla człowieka .
  http://m.neon24.pl/fb940a8ed83a5a3008ca5df21e19f953,14,0.png

  "Na skutek powszechnej tendencji w drugiej połowie XX wieku do rezygnacji z kary śmierci wśród państw członkowskich Rady Europy 28 kwietnia 1983 w Strasburgu uchwalono protokół nr 6 do Europejskiej Konwencji Praw Człowieka z 1950, znoszący wśród sygnatariuszy karę śmierci w czasie pokoju. Dodatkowo, 3 maja 2002 r. uchwalono w Wilnie protokół nr 13 do tej konwencji, bezwzględnie znoszący karę śmierci, także podczas wojny
  (nie został on ratyfikowany przez kilku członków Rady Europy)."
 • A o poparciu
  Morawieckiego dla niszczącego Państwo CETA jakoś wszyscy zapominają, a o niesmiertelnym temacie zastępczym jakim jest aborcja wszyscy gromko krzyczą. I tak będą krzyczeć do zupełnego zaniku struktur państwowych i narodowych Polski, bo w swym zacietrzewieniu nie zauważają że z przyczyn innych niż aborcja tracą życie i świadomość otoczenia znacznie większe ilości osób. Ale o tym ni mru mru.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031