Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
303 posty 232 komentarze

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

Bachory PRL

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

https://ostatniakohorta.wordpress.com/2016/10/11/bachory-prl/

p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }

Chwytają się w desperacji wszystkiego, niczym tonący ( lub nie ) Biedroń murzyńskiego fallusa. Są tu i tam, i tam też – wszędzie, gdzie można stworzyć wrażenie pokazania, że w Polsce dzieje się źle, a wolność jest zagrożona. Wciąż te same mordki wykarmione na sejmowych korytarzach, wypasione pensjami z kancelarii i spółek skarbu państwa, fundacji, libacji i frustracji. Nieroby jednym słowem.

Szkodliwe do cna, z wyciętym mechanizmem refleksji i krytycznego spojrzenia na siebie...

Moralność jest dla nich pustym słowem, że o honorze nie wspomnę...

Tzw. opozycja, oraz inne, chodnikowe, lub salonowe koteryjki – oto oni.

Pokolenie średnie i młode teraz; różowe, zadbane na najdroższych kosmetykach pyszczki, ubrane gustownie bezguścia. Władające – w ich mniemaniu – biegle językiem, o którym nic nie wiedzą; znają tylko nowo/staro mowę, rodem w sumie z czasów stalinowskich. Tym żargonem karmią kamery, ale wiem na sto, że w sytuacjach całkowicie osobistych klną jak ostatnie prostytutki i posługują się chamskim dialektem pegerowskim.

Kilka starych raszpli i dziadów z dawniejszych czasów, ma im rzekomo dodawać powagi...

Wałęsa, Krzywonos, et consortes...Doprawdy, mamy tu burdel wielopokoleniowy, a dzieci dzieci oprawców stalinowskich, nie zmienią się już przecież.

Trzeba więc puszczać to towarzycho wolno na ulicę, zarazem czyniąc swą powinność kata wobec spuścizny 'czeciej erpe'. Niech bachory renegatów stoją sobie na trotuarach, tak by każdy normalny Polak mógł zobaczyć jak są ubrani, czym jeżdżą, jakie palą fajki i jak są zakłamani.

Oni nie chcą się z Wami niczym podzielić – oni chcą 'walczyć' o to, by całą kasę zachować dla siebie i swoich z kolei bachorów! Nie chcieli Wam dać 500+, a teraz pragną zarządzać Waszym strachem, szerząc bzdury na temat rychłego bankructwa programu pomocy rodzinom i w ogóle bankructwa państwa...chyba końca świata też.

Nie wierzcie bachorom PRL!

Oni pochodzą z innego, nie naszego świata, wyznają inne (anty)wartości, łączy ich dziedzictwo kompletnie różne od naszego. Mówią tylko tym samym językiem, a i to w sumie nie do końca.

Bachory PRL, gdyby tylko mogły, już i teraz, wezwałyby każdą obcą armię do pacyfikacji Polski, byle tylko odzyskać wpływy i byle nie odpowiadać za zło przez nich wyrządzone.

Kazaliby strzelać do Was na ulicy i na pewno spokojnie by potem spali. Takie są bachory PRL, nie miejcie złudzeń Ludzie.

Choć protestują wszędzie, to w momencie, gdy klocki domina się posypią i oni to poczują, zaczną sypać jeden drugiego, byle tylko oczyścić swój świński i własny odwłok.

Doprowadźmy do takiej sytuacji. Postawmy ich pod ścianą! Niech się rozprują!

Jak?

Wspierając jawnie i głośno wszystkie działania naszego rządu i rząd sam w sobie! Opór ze strony zaprzańców jest wielki, a wobec tego naprawdę trzeba stosować bardzo cierpliwie wybraną strategię – nie dziwmy się, że nie wszystko jeszcze wygląda tak, jakbyśmy sobie w Polsce wymarzyli. Bachory PRL tylko czekają, by wrócić do swych kurewskich przyzwyczajeń i realizować je kosztem Polski, czyli naszym. Odetnijmy im tlen.

Niejacy Grabiec, Szczerba, Gasiuk coś tam, czy inne różowe mordki, tyle mają wspólnego z walką o godność, co Wałęsa – zresztą ich idol – z prawdomównością...

Spuśćmy ich w kiblu i zamknijmy klapę.

 

                                                                                                                                                     Optymista1930

KOMENTARZE

 • Jednym słowem postsolidaruchy.
  Ale jest druga równie tragiczna część społeczeństwa.
  Są to ludzie wychowanie w PRLu , wykształceni w PRLowskich szkołach którzy całe swoje życie budowali PRL jako inżynierowie, budowlańcy, konstruktorzy, naukowcy, artyści...
  PRL jak wiem produkował niemal wszystko a to ludzie PRLu wymyślali, podglądali, wdrażali, rozwijali.
  Postsolidaruchy oczywiście zajmowały się głównie czymś dokładnie odwrotnym.. strajkami, niszczeniem, wyprzedażą, zdradą narodową na rzecz zachodu...

  Pokolenie budowniczych PRLu zostało wyrzucone na margines a pełnię władze przejęły postsolidaruchy (PO, PIS).
  Postsolidaruchy niczego nie zbudowały ale wiele bardzo wiele sprzedały zagranic i swoim za bezcen.

  Natomiast w Rosji pokolenie które budowało ZSRR przetrwało i zbudowało potęgę militarną i gospodarczą Rosji.
  Rosja ma swoje elektrownie, huty, fabryki, samochody, elektronikę .. tak jak kiedyś PRL miał.
  Gdyby budowniczy PRLU budowali dalej to bylibyśmy wyżej od Rosji bo zawsze wyprzedzaliśmy Rosję poziomem technologicznym.

  Inny przykład to Chiny które dopiero w latach 80tych kształciły swoich budowniczych... dzisiaj są światową potęgą bo nie dopuścili do władzy zdrajców w przeciwieństwie do Polaków.
  W Polsce zdrajcy doszli do władzy z powodu czystej głupoty pożytecznych idiotów z solidarności.
  Kto z Polaków zrobił pożytecznych idiotów ? To proste KK od 1000 lat to robi i rdzeniem solidaruchów był właśnie KK.
  Swoje też zrobiła zachodnia kłamliwa propaganda , jak ona jest kłamliwa to dzisiaj widzi każde dziecko... nie widzieli tego jednak pożyteczni idioci.

  I ... d..pa blada.
  Budowniczowie PRL którzy coś potrafili już na emeryturkach a nowe pokolenie po prywatnych uczelniach nie wiele już potrafi.
  To prawdy statystyczne, zawsze można pokazać wyjątki odbiegające d statystyki. Tyle że niczego nie zmienia i jest argument dla ludzi którzy nie rozumieją statystyki czyli np. dla prostaków wsłuchanych w ambonę.
 • @Oscar 13:25:04
  Zrób sobie w domu muzeum PRL, ale gdy artykułujkesz takie 'przemyślenia' zastanów się nad ich odbiorem, gdyż jest to po prostu bełkot.
  Lubisz PRL - lub 'se' chłopaku. Otocz się 'budowniczymi' PRL i tak żyj.
  'Beka'...:)
 • Autor
  Po przeczytaniu notki odetchnąłem z ulgą bo dowiedziałem się, że PiS wolny jest od "bachorów PRL"...
 • Tak trzymać !
  Optymisto, nic ując nic dodać, może poza tym, iż psy szczekają a karawana pomyka dalej. Wiem co mówię. Urodziłem się w PRL (zacząłem pracować w wieku 14 lat: ZSZ dla Pracujących przy WSK Grochów w Warszawie). Nie byłem w ZMS, PZPR nie jestem solidaruchem, ale masz rację Optymisto. Poczekamy, zobaczymy.
  Pozdrawiam "5"
 • @Optymista1930 13:46:59
  Polski nie odbudują po 25 latach grabieży absolwenci rożnych katolickich uczelni ani absolwenci prywatnych "uczelni" zajmujących się robieniem biznesu a nie nauczaniem (to raczej sprzedawanie dyplomów).

  Do budowy potrzebna jest rzetelna edukacja, a do grabieży ..żadna.. byle malarz kominów i kolesie to potrafią albo bufetowa i rodzina.
 • @Oscar 13:25:04
  Podzielam ten punkt widzenia. Co więcej, na PRL najwięcej psioczą ludzie którzy najbardziej na nim skorzystali z KK włącznie. Na przykład sp. Wajda także bił w PRL a jednak największe jego osiągnięcia wiążą się z tym właśnie PRL-em i możliwościami jakie jemu ten "zły system" zaoferował. Każdy telewizyjny "naukowiec" z tzw. elity psioczących na tamten "komunizm" był wykształcony właśnie w tamtych czasach i to za "darmo". Ludzi którzy po wojnie budowali Polskę spotkał los zapomnienia i niewdzięczność ze strony ludzi którzy tak naprawdę dla Polski g...no zrobili. Psioczy się na garstkę tamtejszych oportunistów a zapomina o wielkiej rzeszy uczciwego Narodu budującego jak mógł silną, swoją własną Polskę.
 • Sorki, dla mnie Po. PiS, SLD, Kody, PSL, Nowoczesna,
  to ta sama banda.
  Masz prawo jak najbardziej promować obecny rząd i go bronić.
  Kilka poczynań rządu PiS jest ok.
  Wywalą szkodników Waszczykowskiego, Macierewicza, Morawieckiego tych właśnie rozwydrzonych bachorów PRL, to może uwierzę, że PiS działa na rzecz Polaków.
  I nie obrażaj ludzi, którzy urodzili się w PRL i jak mogli, tak budowali Polskę.
  Z ich pracy PiS i reszta styropianowców, miały co sprzedać np. dla USA, Polskie Zakłady Lotnicze.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031