Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
303 posty 232 komentarze

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

Nic do powiedzenia, poza śmiechem...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

https://ostatniakohorta.wordpress.com/2016/10/19/nic-do-powiedzenia-poza-smiechem/

p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }

Nury, menele, renegaci i wszelacy zboczeńcy duchowi...Im się wydaje chyba, że wciąż i jeszcze stoi za nimi jakaś 'racja', czy siła. Myślą (sic!), że ich psychiatryczne pozy, zachowania na ulicy i w pomieszczeniach, są podparte czymś na kształt idei, lub pozycji strony w dyskusji.

Ostatnio im się helikopter w móżdżkach zakręcił i widać wirnik poszatkował zwoje; krzyczą więc, wymachują flagami obcych państw, proszą by ich bić, deklamują że nie oddadzą nikomu kultury...

Jakby jakowąś posiadali...Zaiste, historia oceni ich jednoznacznie...

Historia psychiatrii.

Wiek już nie ten, skóra pomarszczona. Stalin dawno nie żyje, a i Kiszczak nie pomoże. Młodzi – w rodzaju Petru – nie do końca sprawni intelektualnie...Kto tam zresztą jest sprawny...?

Pozostaje chyba jakiś dramatyczny monolog Krystyny Jot, tej co to grała swego czasu blondynkę z fają w ustach w filmach o różnych ludziach z...

Faja w ustach tymczasem, poważnie grozi wielu misiom, kiedyś dużym, teraz o spoconych ze strachu łapkach. Miśki uciekają na drzewa, nie chcą się stawiać...na rozprawy, lub gardłują i knują nad regulaminami.

Cóż, kiedy jedyny regulamin jaki naprawdę będzie ich dotyczył to regulamin więzienny...Nie wiedzą o tym...?

No chyba nie, bo w momentach dużej adrenaliny człowiek (sic!) z PO, nie rozpoznaje racjonalnie...Ale kraść umiał – a to ciekawe co?

Teraz się okazuje że jednak jest prawo i jest sprawiedliwość, a z kamieni kupy, jednak ktoś mozolnie i na powrót formuje fundament prawdziwego państwa!

Choć jeszcze niedawno, praktycznie było to państwo tylko teoretycznie...

Ech, te ich 'mądrości' i specjaliści od złotych myśli...Sięgnęli sedna prawdziwiej niż Coelho, tyle że on nie pójdzie siedzieć :)

W sumie nie mam dziś nic do powiedzenia, poza tym, iż bardzo mnie bawi agonia, a śmieszność osobników jest dużo mniejsza, niż ich żałosność.

O jakiejkolwiek autentyczności przekazu, czy podbudowie moralnej, nie było mowy od początku...ale że aż tak Bóg Odbierze im rozum...?!

Dorośli i wykształceni ludzie – jak rzezimieszki na ulicy! Jak tanie prostytutki, którym nikt przecież przy zdrowych zmysłach, nie uwierzy w cnotę...

Patrzeć na to trochę nieswojo, ale ja popatrzę...Tyle lat czekałem – całe swe życie – na w końcu prawdziwe prawo i polską sprawiedliwość! Tyle lat śmiali się nam w twarz i szykanowali...To ja popatrzę teraz :)

Prezesie Parówo, Śmieszny Tchórzu Uliczny z brodą, 'aktorzy i modelki...i bohemy najazd wielki', Rezydencie Brukselski i reszto kamaryli...

Teraz wy! Teraz wasza kolej! Pan Zbyszek będzie zadawać pytania, a ja chcę poznać z nich konkluzje. Jestem tak samo ich ciekaw, jak i wysokości wyroków...

Cholera, chyba jestem bezdusznym chamem, bo mi nie żal...Popracuję nad empatią...

Donald popracuje zaś za dnia, za stawki zakładu karnego...Nad nim popracują w nocy...

Ciężko dziś być może, o świeżych cweli...?

 

                                                                                                                                                    Optymista1930

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031