Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
303 posty 232 komentarze

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

Marsz Niepodległości 2016

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

https://ostatniakohorta.wordpress.com/2016/11/12/marsz-niepodleglosci-2016/

p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }

Znowu, po raz pierwszy chyba od roku, piszę tekst długopisem, na kartce papierowej podkładki tacki na jedzenie, siedząc w barze na lotnisku. To długie i 'wiekopomne' zdanie, jest tak długie, jak krótka pozostała historia 'opozycji totalnej' i tak długie, jak wczorajszy Marsz Niepodległości i samo Święto, z którego właśnie wracam.

Lotnisko Modlin...jak Twierdza Modlin – wszystko w Polsce kojarzy się z honorem...

Drugi już rok, odkąd w Polsce rządzi król Kaczyński i drugi spokojnego Marszu, świętowania polskości...Jaki ten Kaczyński 'zły', prawda...?

W Warszawie same pozytywy, bo nawet w barze na Mazowieckiej ( znanej z wódki i dziwek ), barmanka nosi Krzyżyk na widocznym miejscu, a nad barem znak Polski Walczącej.

Na zawodach sportowych, w których brałem udział dzień przed Marszem, ludzie też mili i nie lubią KOD – u. Przyjazna atmosfera 'na mieście', lokale pełne Polaków, rozmawiających też o polityce, oraz obcokrajowców. Nikt nikogo nie bije i nie obraża. Normalny kraj – wolny, oraz wolny od politycznych nowotworów Zachodu, czy muzułmańskiego terroryzmu.

Znowu idę tymi chodnikami, smakując to powietrze, które tak kocham. Ostre, uderzające w płuca, pobudzające do czucia i widzenia. Zmarznięta trawa i malejący nakład 'Gazety Wyborczej', wkurwiona Pieńkowska, oraz Hajka Grundbaum, która przed prokuratorem, stara się bronić zaklinając rzeczywistość. Widać uznała, iż jeśli czegoś nie przyjmie do wiadomości, to tego nie ma.

I tak – nie ma złodziejstw jej własnych i nie ma 100 tysięcy uczestników Marszu Niepodległości. Za to jest o wiele za wiele KOD-owców na tej, tak zwanej demonstracji...Cóż, taki styl. Ciekaw jestem, jaki przyjmie po wyroku, gdyż grypsera jej raczej nie przejdzie.

Grypsujesz kuhwa...?

Marsz nasz, Polaków, przebiegł spokojnie, gdy zatopiliśmy się w morzu flag, i tylko ludzka głupota trochę mnie razi, by się określić szczerze.

Mianowicie, obrońcy życia to również ja. Jestem przeciwko mordowaniu dzieci w jakiejkolwiek sytuacji i uważam, że nie ma o czym mówić, żadnych 'powodów' rozważać. Nie zabijaj! Koniec i kropka. Natomiast wielkie bannery ukazujące drastyczne zdjęcia zamordowanych dzieci, oraz Hitlera i Jarosława Kaczyńskiego praktycznie razem, nie są z całą pewnością głupotą, a zamierzonym działaniem manipulacyjnym, najgorszego rodzaju duchową przemocą, zastawianymi przez kogoś o bardzo złej woli. Tak zwani 'zwykli ludzie' z Marszu nie mają o takich sprawach widać pojęcia. Dają się wodzić na smyczy.

Faktem jest, że prezes Kaczyński nie zmienił wszystkiego przez rok, ale zmienił tak wiele jak tylko się dało – bez ryzyka jawnego puczu i możliwości utraty władzy...Ludzie tego, to już w ogóle nie rozumieją, a taka jest polityka.

Wobec tej sytuacji, obarczanie ciężarem tych strasznych zbrodni, teraz rządzącej partii – zamiast umieszczenia na bannerach nazwy PO i przybudówek – jest zwykłym kurewskim skurwysyństwem i jestem pewien, że autorem tego planu jest jakiś osobnik bezpośrednio zainteresowany zmianą władzy, oraz powrotem do starego burdelu...bo przecież nie, porządku!

Bandyckie i kryminalne 'państwo' 'czecia erpe' dopuszczało się wielu zbrodni, z aborcją i innymi morderstwami, a więc w tej sytuacji, zwracanie się z pretensjami do PIS, jest...

- Na poziomie decyzyjnym złą wolą i działaniem na szkodę Polski.

- Na poziomie uczestnika tłumu – zwykłym kretyństwem, a nie żadnym buntem.

Pominięcie wszystkich mord i organizacji przestępczych ( jak PO, PSL, SLD, etc ), a w zamian epatowanie Kaczyńskim, z Hitlerem obok...!

Bez komentarza...Mnie żaden 'mądry' 'przywódca' tego czegoś, nie nabierze, ani nie powstrzyma pogardy. Z głupimi zaś – z ulic i knajp – gadać mi się nie chce, gdyż nie mam czasu. Nie będę grać wiecznej partii szachów symultanicznych z idiotami miast i wsi.

 

Marsz Niepodległości 2016 ogólnie super! Atmosfera super, spotkania w barach też super! Gros Polaków, przyjęła ten dzień za swój i z nim się identyfikuje. Tak samo jak i ja, ale ja nie utożsamiam się z jajogłowymi 'przywódcami' RN, którzy tylko raz w roku, z trybuny na błoniach potrafią przemawiać jakkolwiek, bo na pewno nie płomiennie. Charyzmy im nie starczało i nie starcza – tu constans – polityczne zaś wizje są, a la przedszkole. Przykre to słowa, ale na szczęście nie oni rządzą :)

...Tak na niego plują, a tymczasem całą robotę odwala za nich – ten 'zły' Kaczyński.

Mały, z kotami, a 'wywalił w powietrze' całą klikę renegatów i zaraz posadzi ich do pierdla!

Niektórzy nie mogą się z tym pogodzić ( bo i niektórzy dostaną wyrok ), a innym po prostu brak klasy i formatu.

Kaczyński, Macierewicz, Mariusz Kamiński, Błaszczak, Ziobro, Duda, Szydło, Morawiecki, et consortes; czyszczą Polskę – naród świętuje w spokoju.

Narodowcy mogą spokojnie krzyczeć hasła niezgody i protestu, kontestacji...I nic się nie dzieje!

Nie widać policji. Nikt nikogo nie atakuje!

Acha...Zapomniałbym dodać; tych dwudziestu lewaków, totalnego marginesu intelektualnego i duchowego, z którego wszyscy się śmieją na ulicach :) Oni też mogli wczoraj prezentować swe bezsensowne hasełka i nikt ich nie pobił :)...choć zapewne o to im chodziło...

'Zły' Kaczyński, 'faszystowskie' państwo,

Które kocham!

W którym chcę żyć i będę żyć!

Ta Polska, co zawsze jest Walcząca i – choć próbują od 1000 lat – niepokonana!

...Lewactwo całego świata właśnie poniosło klęskę i zdycha :) Plują na Polskę obcy – dobrze!

Dzieje się dobrze! :)

 

                                                                                                                                                      Optymista1930

 

KOMENTARZE

  • @Autor
    //Kaczyński, Macierewicz, Mariusz Kamiński, Błaszczak, Ziobro, Duda, Szydło, Morawiecki, et consortes; czyszczą Polskę //

    No... Tylko jeszcze miotły i szmaty nie mogą znaleźć.
    Gratuluję dobrego samopoczucia.
  • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:04:28
    Również pozdrawiam!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031