Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
303 posty 232 komentarze

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

Stan Wojny - kłamstwo vs. Prawda...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

https://ostatniakohorta.wordpress.com/2016/12/13/stan-wojny-klamstwo-vs-prawda/#more-3247

p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }

Przez ruskich – i innych – komunistów, Polska straciła w sumie prawie całe stulecie; przy czym komunizm był(?) tylko jedną z form kłamstwa, 'odpowiednią' na okres XX wieku – bo szatan przecież swą beznadziejną walkę toczy od zawsze, aż do końca świata...

Nie – nie będzie to jeden dzień dłużej, jak wrzeszczą niektórzy jego pomagierzy, gdyż Przyjdzie Pan i Osądzi...ale ja nie o tym.

Polska również toczy swą walkę, ale Polska staje po stronie tego, czego nie lubi świat, a więc Prawdy; stąd odwieczne ataki wszelakich sił zła i kłamstwa na rdzeń naszej Ojczyzny, jakim jest Prawda Chrystusa.

Ataki mają miejsce teraz, w sposób najbardziej zajadły, ale my się z tego tylko cieszyć powinniśmy, równocześnie wciąż walczyć, z jeszcze większym oddaniem...Cieszyć – bo szatan jest w desperacji, walczyć – bo właśnie zwyciężamy...!

Nie spoczywać na laurach własnej pychy, a chyląc głowę przed Panem, unosić miecz nad sługami kłamstwa.

Oni nie pozwalają sprawiedliwym żyć w pokoju, ale naszych wartości nie oddajmy; walka trwa – jak mówią lewacy :)

Chcieli nas zniszczyć poprzez wynarodowienie w wiekach wcześniejszych, chcieli i siłą. Potem zaś próbowali różnych, coraz bardziej perfidnych sposobów...Kłamstwo, manipulacja, prowokacja, schlebianie najniższym instynktom, oraz karmienie kompleksów, skłócanie – tak to się teraz rozgrywa, choć wydaje, iż szyki kłamców, już powoli kładą się pokotem...

Kiedyś palikotem – świńską głową, dziś Ryszardem świńskie serce...I innymi...

Mnie najbardziej wkurwia okres od tamtego poranka 13 Grudnia 1981 roku – gdy jako dzieciak, w śniegu i nie rozumiejąc do końca, zakopywałem znaki i pieczęcie Solidarności – aż do...w sumie to do teraz!

Bo jeszcze powłóczą kopytami i jeszcze szczekają – stare ubeki, jakieś grube babska alkoholowe ( mające robić za 'matki Solidarności” ), cała ta plejada potępieńców, których nie stać jest na własną godność...Oni służą kłamstwu.

Stoją w sumie tam gdzie zawsze stali ( sorry – krzywonos leżała ponoć ), czyli na miejscach dla kapusiów i ubekozomowców. Nihil novi, rzec trzeba...

Ale rzec trzeba też tysiące innych słów, których mówić nie można było i o których nie mówiono np. w TVP jeszcze rok temu. Teraz się ludzie dowiadują Prawdy.

W telewizji – zamiast grubej lampucery i spuchniętego kapusia – Krzysztof Wyszkowski...między innymi. Opowiadają nam, kim naaprawdę był jaruzelski i co uczynił.

Słowa proste w swym sensie, nie zmanipulowany przekaz – bo ludzie muszą znać Prawdę, a ona nas wyzwoli!

Prawda?

Ja swoich wspomnień ze Stanu Wojennego, po raz kolejny przytaczać nie chcę, tylko powiem, że straciliśmy dom i staliśmy się uchodźcami we własnym kraju...W tym samym czasie, chór wujów i raszpli, dziś wspierających kłamstwo, żył sobie spokojnie i zachlewał mordy w drogich koniakach. Ruchali się – pozując na artystów. Chlali – udając głębię, podczas gdy ich jedyną głębią, było i jest dno butelki...ogólnie – dno.

Wspomnijamy dziś wszystkie Ofiary Stanu Wojennego, zarazem bacznie zwracając uwagę na to, by nas ponownie nie skłócono – bo takie knowania są ostatnią redutą obrony dla zbójów komuny PRL, jak i komuny 'czeciej erpe'.

Każdego dnia Ludzie, dzieje się coś wiekopomnego – taki mamy teraz czas. Teraz właśnie Pani Wassermann, niszczy kolejne kłamstwa, za co należy się jej podziw! Konfrontacja w Sejmie, czy na ulicach, to nie jest kwestia wyboru opcji politycznej...Wiecie co chcę powiedzieć!

Tu jest Polska, a tam jest zdrada.

Tu jest niepodległość, a tam ZOMO.

Tu jest Prawda, a tam twarze zniszczone kłamstwem,

I dusze.

Kto myśli i czuje czystym sercem, ten z Polską,

Kto ubrudzony nie chce się podnieść, by odebrać od Polaków i karę i przebaczenie. Ten stoi z zomowcami!

Współczujmy zatwardziałym sługom kłamstwa – może Bóg się nam nimi zlituje – niszcząc je przy pomocy Prawdy...

                                                                                                                                                       Optymista1930

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031